У Сумах презентували фотовиставку сімей АТОшників

У виставковому залі «Філантроп» в місті Суми відкрили експозицію світлин сімей воїнів АТО.

За словами організаторів виставки, а саме директора Сумського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяни Шевченко, до участі у фотосесії запросили 20 родин. Ідея була колективною, а втілювала її фотограф-початківець Катерина Анохіна.

Експонати виставки «У родині наша сила» – це 20 світлин, кожна з яких є зворушливим сімейним портретом. Глави сімей на цих фото – чоловіки, які нещодавно повернулися із зони АТО. Окрім фотографій, організатори видали невеличкі книги, в які поруч із фото вмістили історії про ці родини.

На відкриття виставки завітали і самі герої світлин. «Чоловік воював під Маріуполем. Зрозуміло, що йому було нелегко, – розповіла Людмила Романенко з села Бобрик Роменського району. – Але навіть не можу висловити, як важко було нам із сином Владиславом. Недоспані ночі, хвилювання, ми щораз поглядали на телефон в очікуванні дзвінка. І таки дочекалися свого героя додому. Тому і згодилися на фотосесію, яка була ніби терапією для нас, ніби говорила: У нас все добре! Ми вже разом».

А от родина Коваленків із Сум свого бійця чекала близько двох років. «Пішов добровольцем у 2014 році, – розповідає глава сім’ї Леонід Коваленко. – Воював у батальйоні «Донбас». Не хочу говорити про війну. Але скажу, що там найбільше не вистачало дружини Оксани і діточок».

487

488

489