У Сумах пройшли змагання на сапбордах

На річці Псел у Сумах пройшли командні гонки на сапбордах. Захід організували  Центр дозвілля молоді разом з Row & rest відпочинок на воді. Переможці отримали призи від спонсорів.

Вчора, 22 липня, відпочивальники могли спостерігати за командними гонками сумських сапбордистів. У змаганнях брали участь 8 команд, які протягом 4 годин здійснювали безперервні запливи. Призові місця вибороли команди “Мазандаранские тигры”, «Солнце», «SumyAcroGuys». Спонсори гонки подарували учасникам сертифікат від Row & rest відпочинок на воді, сертифікат на безкоштовну кімнату від KEY ROOM та сертифікат від клубу віртуальної реальності GameOver відповідно.

“Активні сумчани спостерігали дельфінів на Пслі. Я як капітан команди показала, як пірнають дельфіни, за те лише мені аплодували, і всі разом вигукували моє ім’я, дуже приємна підтримка. У нас була досить сильна команда і всі шанси на перемогу, але правила є правила. Всім дякую за неймовірно проведений час, було круто!” – ділиться враженнями учасниця Альона Божко.

Фото: Центр дозвілля молоді