У Сумах розпочинається “Чеховфест”

З 21 по 31 березня на Сумщині відбудеться театральний фестиваль “Чеховфест”, у рамках якого буде діяти окрема сцена “Інтеграція “, передає Depo.Суми із посиланням на сайт ОДА. Артисти представлять вистави, які допомогли їх учасникам пережити важкі життєві обставини: переселення з Криму та Донбасу через анексію та війну; відсутність батьківської опіки; наркотичну залежність. Про цю сцену буде відзнятий документальний фільм, створення якого відбудеться завдяки перемозі фестивалю в обласному конкурсі проектів управління молоді та спорту облдержадміністрації.

24 березня артисти Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру зі сцени Театру юного глядача розкажуть про особисте життя Лесі Українки, що руйнує стереотип поетеси-пам’ятника і створює новий образ.

26 березня у театрі Нянькіних, що по вулиці Троїцькій, 1, актори з київського театру PostPlayТеатр представлять моновиставу “Ополченці”, після якої поспілкуються з глядачами та обговорять побачене.

Наступного дня з Малої сцени театру ім. М.С. Щепкіна театр Нянькіни, театральна лабораторія “Брасіка” та театр танцю “Артес” покажуть глядачам виставу “Чужий” за мотивами оповідання “Гидке каченя” Ганса Крістіана Андерсена.

Виставою, що закриє сцену “Інтеграція” у рамках фестивалю, стане документальний театральний проект “Останній вагон” від артистів Національного театру ім. Івана Франка та Міжнародної антинаркотичної асоціації, які покажуть п’ять невигаданих історій справжніх людей, що опинились на краю соціальної та особистої прірви. Його покажуть у Театрі юного глядача 30 березня.

Джерело: depo.ua