У Сумах зняли еротичний кліп на кавер-версію відомої пісні

В Інтернеті з’явився відеокліп “місцевого розливу” на кавер-версію пісні “Feel This Moment”, яку в 2013 році випустив американо-кубинський репер Pitbull за участі Крістіни Агілери. Авторство нового варіанту хіта належить музичному проекту сумського походження M.Boun & Lani G.

Новий кліп запропонував оцінити користувачам Фейсбуку меломан і колишній міський голова Сум Геннадій Мінаєв. Як він повідомив, у головних роля відео – сумська співачка Анастасія Фоменко та її хлопець, кліпмейкером виступив Олександр Парфіло. Певний вклад у зйомки зробив і сам екс-мер.

“Ну, френды! Оцените! Исполнители: Настя Фоменко и парень ейный! M.Boun & Lani G. – Feel it (cover). Снимал, кстати, Александр Парфило! Маладца Александэр! Второй… после, собственно, Насти! 🙂 Вот что могут сумчане, если им не мешают, а помогают! И моя лепта в этом клипе есть. Совсем небольшая, но таки есть… :)”, – написав у Фейсбуці Мінаєв.

Сумчани, очевидно, не оцінили креативу музикантів, бо в їхній бік полетіло безліч критики. Неякісний спів, вульгарний відеоряд у стилі “я хочу секса прямо здесь и сейчас”, не такий макіяж, погана англійська і просто “фігня какая-то” – приблизно такі відгуки отримало презентоване відео.

Сама ж співачка Настя упевнена у своїй творчості та не звертає уваги на подібні коментарі. “Очень приятно, что все таки появилась возможность это сделать, пусть я не Агилера, но мы старались сделать все максимально круто, и думаю у нас это вышло! Мнения разные и я рада , что они звучат в адрес нашей работы”, – зазначила дівчина.

А ось, власне, і сам кліп: