У Сумському театрі для дітей та юнацтва покажуть благодійну виставу про дитину-інваліда

Сьогодні, 13 травня, о 16:00 у Сумському обласному театрі для дітей та юнацтва відбудеться благодійна вистава “Моя українська мама” за п’єсою сумського драматурга Богдани Олександровської( журналістки Людмили Говійної). Над постановкою працювали юні актори народного дитячого театру “Шпаківня”.

За словами Людмили Говійної, ця вистава стане першим етапом реалізації  соціально-освітнього проекту “Україна і дитина – понад усе”, якому передувала угода про співпрацю між  центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю та обласною клінічною дитячою лікарнею.

Кошти, зібрані під час заходу, підуть на лікування пацієнтів дитячої лікарні.

Головний герой вистави “Моя українська мама” – дитина-інвалід, яка уособлює собою не тільки хворих дітей, а й загалом майбутнє України. Світлана Загоняйко використала новаторський прийом – поєднала на одній сцені професійних акторів та самодіяльних дорослих акторів і дітей.

У постановці  задіяні майже 100 учасників творчих колективів центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, Сумського міського палацу дітей та юнацтва, спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №9.