Вже третю відремонтовану й модернізовану бібліотеку відкрили у Тростянецькій громаді

Сьогодні, у міжнародний День захисту дітей, втілилась у життя мрія діточок Цукрозаводського мікрорайону – відбулось урочисте відкриття оновленої, капітально відремонтованої бібліотеки. Без перебільшення можна сказати, що Цукрозаводський клуб сьогодні отримав друге життя, оскільки бібліотека перетворилася на сучасний мультимедійний освітній, культурно-інформаційний простір з різними тематичними зонами.

Разом з дітками із неабияким захопленням оглядали бібліотеку їх батьки, бабусі й дідусі. Зміни відбулися докорінні – старого не залишилося нічого: інтер’єр, меблі, комп’ютери – все нове та якісне! Книжковий фонд складає шість тисяч примірників.

Ініціатором цих чудових перетворень у культурному житті громади є Юрій Бова, міський голова. Вітаючи тростянецьку малечу з міжнародним Днем захисту дітей, він, зокрема, зазначив:

“Під час карантину ми не сиділи, склавши руки! Результатом активної праці багатьох людей, організацій й стало відкриття цього чудового інформаційно-культурного простору. Поруч з клубом – школа і садочок, в самому клубі працюють гуртки для дітей та дорослих, проходять репетиції хору, тож впевнений, що відвідувачів у новій бібліотеці ніколи не бракуватиме!”

Потрібно сказати, що вартість ремонту 720 тис. грн (близько 400 тис. грн – ремонт, решта коштів – оснащення). Це кошти бюджету Тростянецької громади.

Важливо, що в Цукрозаводському клубі облаштовано й внутрішні туалети для відвідувачів.

У цей святковий день до бібліотеки завітали ветерани бібліотечної справи, депутати, громадські діячі, представники інтелігенції Тростянця.

“Відкриття оновленої бібліотеки у Цукрозаводському мікрорайоні, ремонт бібліотеки в Радомлі – це яскраві приклади, що влади громади приділяє увагу не тільки центру міста, а й усім його мікрорайонам”, – наголосив очільник Тростянецької громади Юрій Бова.