Як у старі добрі часи: у Шостці знову запрацювали літні кінотеатри

Кінотеатри під відкритим небом, які працювали в парках, таборах відпочинку, популярні в радянські часи, знову повернулися в Шостку, повідомляє http://shostka.info/.

У місті вже функціонують дві точки кінопоказу: біля Центру культури і відпочинку на Садовому бульварі та біля центру “Юність” по вул. Свободи, 18. Це спільний проект відділу культури мерії і Центру естетичного виховання. 2 липня тут показали перший сеанс.

“Кінотеатр під відкритим небом” біля “Юності” буде працювати щосуботи, початок фільму о 21:30. У дощову погоду кінопоказ відмінять.

У Центрі естетичного виховання розповіли, що вуличні кінотеатри планували відкрити ще торік, але виникли технічні складнощі. Цього року ідею таки вдалося втілити в життя, тож шосткинці зможуть проводити вільний час на свіжому повітрі, а не за комп’ютером.

Родзинка проекту в тому, що городяни на екрані під відкритим небом зможуть побачити себе і своїх знайомих, адже, крім художніх і документальних фільмів, плануються презентації відеоверсій міських коцертів, виступів кращих колективів міста.

MnGzogXI8EkPVv02Vn-0o0sE3wURAC_mk Fk9degSquYs EG029pgV87o

Джерело: http://shostka.info/