Жителів Сумщини запрошують на фестиваль HEMPFEST

Фестиваль відбудеться 7-8 серпня в с. Сад Сумського району на території Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України. Проведення цього заходу сприятиме розвитку галузі коноплярства на Сумщині

Розпочнеться фестиваль 7 серпня о 12.00. На гостей чекатимуть конопляний аукціон, дегустація конопляних смаколиків, майстер-класи, подорожі до конопляного лабіринту на кінній кареті, тематичні вікторини, дискотека у конопляній локації.

У рамках розважальної, ігрової та концертної програм відбудуться виступи етно-гурту «НОН-СТОП», гімнастів школи «Грація», показ мод Eco Fashion, дитяча програма, святковий феєрверк. Хедлайнер фестивалю – виступ гурту «Мотор’Ролла».

На наступний день, 8 серпня, пройде круглий стіл на тему: «Розвиток галузі коноплярства – нові можливості для Сумщини та України», під час якого розглянуться питання щодо тенденцій розвитку коноплярства Сумщини та особливості створення агро-туристичного кластеру «Слобожанське коноплярство». Також відбудеться огляд насіннєвих посівів конопель, технологій вирощування конопель, демонстрація обладнання для переробки коноплесировини.

Основною метою фестивалю «HempFest» є відкриття нових горизонтів щодо цінності рослини конопель посівних, як важливої стратегічної сільськогосподарської культури, та популяризації виробів з конопель. Програма етнічно-фольклорного аграрного фестивалю «HempFest» дивіться за посиланням.