“Зимові акварелі” у Сумській обласній бібліотеці

Якщо ви подумали, що це була виставка художніх робіт, то помилилися 🙂 Таку романтичну назву мав хореографічний захід – VIII щорічний Діамантовий бал хобі-класу зразкового ансамблю сучасного бального танцю “Sway” Сумського НАУ.

У стінах бібліотеки такий захід пройшов вперше, і, як говорять учасники, це було незвичайно, але прекрасно.

“Справжній паркет, неймовірної краси люстра, унікальний гобелен і оригінальні сходи – все це додавало якогось нового шарму нашому заходу, – говорить керівник колективу Юрій Сергеєв. – Тут просто неймовірна атмосфера інтелігентності, вишуканості й аристократизму. І в цих інтер’єрах танцювальні па наших учасників виглядали дуже органічно. Зазвичай ми проводимо наші бали у стінах Сумського НАУ, але нам сподобався цьогорічний досвід, ми дуже задоволені”.

Відкрився захід, як це зазвичай відбувається на балах, полонезом, а далі розпочалося яскраве дійство, де головним, звісно, був танець – вальс, полька, аргентинське танго, фокстрот, ритм-блюз. Але, крім танців, також була цікава інтелектуальна програма  з літературними та історичними вікторинами.

“Я у цьому колективі з самого початку його заснування, і без нього вже просто не уявляю свого життя. Це те, що робить нашу повсякденність яскравою, додає життєвих сил і надихає на творчість – і в танцювальному залі, і в житті, і в роботі, – розповідає Олена, учасниця колективу. – Це, звісно, не перший мій бал, але я просто у захваті від сьогоднішнього дійства!”

За традицією, завершився захід обранням Короля та Королеви. Цьогоріч ними стали Олексій Сайко та Людмила Барліт.