У Сумах введено з 1 вересня єдиний проїзний на місяць для автобуса і тролейбуса вартістю 360 гривень

В Сумах введено з 1 вересня єдиний проїзний на місяць для автобуса і тролейбуса вартістю 360 грн., кількість поїздок не обмежується.

Вартість проїзду при користуванні єдиним проїзним квитком при кількості поїздок від 60- ти до 90- та в місяц складатиме від 4-х до 6- ти грн., таке рішення прийняв виконавчий комітет СМР 15 серпня.

Виконавчий комітет встановив тарифи на послуги міського електричного транспорту та послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що надаються КП «Електроавтотранс».

Востаннє тарифи на проїзд у комунальному громадському транспорті змінювали два роки тому. Відтоді подорожчали складові, що й обумовило необхідність перегляду вартості проїзду.

Так з 1 вересня в комунальному транспорті (автобусах та тролейбусах) пасажири сплачуватимуть 8 грн. Варто зазначити, що економічно обґрунтований тариф на проїзд у тролейбусі становить 16 грн, автобусі – 15 грн. Водночас, відповідно 8 і 7 грн різниці комунальному підприємству відшкодовуватимуть коштом бюджету громади.

Разом з цим пільговим категоріям, які нині користуються комунальним громадським транспортом безплатно, це право збережеться.

Як і раніше, для учнів 1–11 класів проїзд у комунальному транспорті протягом календарного року залишається безоплатним.

Решті пасажирів суттєво заощаджувати на поїздках допоможе місячний проїзний, який відтепер буде єдиний на автобус та тролейбус. Коштуватиме він 360 грн, а користуватися комунальним громадським транспортом протягом місяця можна буде необмежену кількість разів. Для студентів передбачено місячні пільгові проїзні на тролейбус вартістю 160 грн.