Сумський виконком виділив 31 млн грн на обороноздатність, інфраструктура, підприємництво та на допомогу постраждалим від війни

На засіданні виконавчого комітету Сумської міської ради ухвалили рішення, які стосуються обороноздатності громади, інфраструктури, транспорту, підприємництва та допомоги тим, хто постраждав унаслідок війни.

Так, було виділено понад 11 млн грн для допомоги захисникам і захисницям, військовим частинам та Нацполіції, а також для укріплення громади. Для заходів із запобігання та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в будівлі або споруді житлового призначення члени виконкому виділили 5 млн грн. Кошти будуть використані для поточного ремонту житла жителів Сумської міської тергромади, для якнайскорішого відновлення постраждалого майна.

Для потреб галузі житлово-комунального господарства спрямовано більше 15 млн грн. Найбільш важливими напрямками, для яких було виділене фінансування, є: ремонт вулично-дорожньої мережі на території всієї громади, реконструкція (санація) самотічного каналізаційного колектора від перехрестя вул. Харківської та СКД до перехрестя вул. Черкаської та Лінійної, реконструкція (санація) самотічного колектора від вул. Харківської, 30/1, по вул. Прокоф’єва до КНС-6 та для надання послуг з очищення водозабірних свердловин в с. В. Піщане.