Анатолій Кобзаренко: “Щоб бути першими, потрібно бути унікальними на ринку”

Завод Кобзаренка – виробник №1 тракторних причепів в Україні. Для того, щоб підтримувати статус, працівники підприємства працюють над розширенням виробництва та покращенням якості сільськогосподарської техніки. Які новації чекають на завод у 2021 році, розповість директор заводу Анатолій Кобзаренко.

Попит на алюмінієві причепи з Сумщини великий не лише в Україні, а й за кордоном. Наприклад, одна з чеських компаній зарезервувала собі можливість отримати потрібну продукцію за необхідністю протягом року. Щоб мати змогу задовольнити потреби кожного споживача, Завод Кобзаренка розширює території виробництва і протягом трьох місяців планує закупити необхідне обладнання. Це не лише збільшить заробіток компанії, а й забезпечить людей більшою кількістю робочих місць.

“Не спати ні хвилини і постійно пропонувати на ринку нову продукцію”, – таким баченням керується директор заводу Анатолій Кобзаренко.

Тому ближчим часом планують будівництво ще одного заводу в Польщі. Це одна з новацій, які чекають на компанію у 2021 році. Серед інших – будівництво електростанції, ресторан для середнього класу біля спортзали і магазин-франчайзинг здорової їжі.

Анатолій Кобзаренко впевнений, що секрет успіху – в унікальності підприємства.

“Перевага на ринку – унікальність. Щоб бути першими, потрібно бути унікальними на ринку. Незамінних немає, а от унікальних дуже мало”, – каже він.

Більше про Завод Кобзаренка, амбіції підприємства дивіться у відео:

Поділитися в соцмережах: