Базарники Конотопа дочекалися мера через три години свого пікету

Торговці-протестувальники з колгоспного ринку в Конотопі таки дочекалися візиту міського голови через три години свого пікету на дорозі. Зустріли базарники міського голову не досить дружелюбно – адже в зв’язку з простоєм їхні родини залишилися без заробітку.

Як з’ясувалося, мер зовсім не проти того, аби люди торгували за територією ринку, на алеї. Проти – пожежна охорона, архітектурний відділ та поліція. Саме так пояснив Артем Семеніхін протистояння з базарниками.

Самі ж торговці стверджують, що вищеназвані служби подібних претензій до цього їм не пред’являли і впевнені, що причина розгону алеї біля ринку криється саме в усних розпорядженнях голови. Люди усвідомлюють, що місця, на яких вони торгують, є стихійними, але готові платити ринковий збір і всі податки, і просять, аби ці місця узаконити.

У пошуках конструктивного діалогу міський голова запросив пікетувальників сьогодні на 14:00 до мерії, куди прийдуть і контролюючі служби, які, з його слів, не дозволяють людям торгувати на вищезазначеній алеї на Воронцово.

Джерело konotop.in.ua