До Сум приїхав черговий гуманітарний конвой зі Швейцарії

21 квітня сумчани зустріли 21-й гуманітарний вантаж від Благодійного фонду «Help-Point Sumy».

На кордоні Сумської та Чернігівської областей на волонтерів чекали заступник міського голови Альона Дмітрєвская, депутат міської ради Олександр Зименко та президент об’єднання «Help Point Sumy» Маріанне Піффаретті.

Гуманітарний вантаж (39 тон 240 кг) із Волена до Сум доправили 10 волонтерів (серед яких дві жінки) п’ятьма вантажівками. У машинах, розповіла Маріанне Піффаретті, – різноманітне устаткування для медичних закладів, меблі для шкіл, речі для інвалідів, для пожежників і рятувальників, дитячі іграшки, швейні машинки тощо. Загалом – кілька сотень найменувань. Загальна вартість вантажу складає 226,1 тис. грн. Все, хоч і було у вжитку, але в гарному стані.

Це перший цього року гуманітарний конвой зі Швейцарії. Наступний прибуде до Сум у вересні. Буде 22 за рахунком і очікується орієнтовно 22 числа.

Нагадаємо, благодійники зі Швейцарії допомагають сумчанам із 2004 року. Рік потому був створений Благодійний фонд «Help-Point Sumy», який опікується збором і доправленням гуманітарного вантажу. Головна мета – надання допомоги медичним закладам, правоохоронцям, установам міста та області, від роботи яких залежить здоров’я, безпека та життя людей.