Керівництво Сум проігнорувало зустріч із підприємцями, присвячену проблемам бізнесу

За круглим столом на тему «Бізнес та влада – перші сто днів» зібралися  бізнесмени області та депутати Сумської міськради, щоб поділитися спільними напрацюваннями.

Голова спілки підприємців, орендарів та власників Сумської області Світлана Іченська зауважила, що  підприємництво є рушієм суспільних процесів у державі, проте влада не поспішає дослухатися до його думки та створювати умови для всебічного розвитку бізнесу.

«За ці сто днів ми встигли побувати на майдані, захистити спрощену систему оподаткування, яку намагались знищити через внесення змін до Податкового кодексу. На жаль, представники керівництва міста проігнорували запрошення до участі у заході. Це – маркер, що яскраво свідчить про відношення влади до бізнес-спільноти міста та про те, що розвиток бізнесу не є одним з головних пріоритетів розвитку міста», – сказала Світлана Іченська.

Вона переконана в необхідності  конкретних кроків, спрямованих на фінансову підтримку підприємців, спрощення дозвільних процедур, розробки концепції туристичної привабливості міста Суми. Також є потреба в оптимізації системи роботи органів виконавчої влади та запобіганні незаконному веденню підприємницької діяльності.

Задля підвищення привабливості регіону президент Сумської торгово-промислової палати Костянтин Макаренко запропонував провести у виставковому центрі «Іллінський» виставку здобутків туристичної галузі області, зокрема у сфері «зеленого туризму».

Учасники «круглого столу» обговорили такі проблеми, як транспортне сполучення з містами Київ та Харків, розвиток залізничних та регулярних автомобільних пасажирських перевезень; забезпечення прозорості рекламної діяльності шляхом створення відкритої електронної бази зовнішньої реклами; ремонт шляхів загальнодержавного значення тощо.

12705220_1531556843804151_4495045448034875120_n