Клочко підписав меморандум про поглиблення співпраці з «Укроборонпромом»

Учора, 27 липня, у Сумській ОДА був підписаний Меморандум про розширення співпраці ДК «Укроборонпром» з підприємствами Сумської області у рамках виконання державного оборонного замовлення та програм соціально-економічного розвитку.

Спільні наміри своїми підписами скріпили заступник гендиректора Державного концерну «Укроборонпром» Володимир Кострицький та голова облдержадміністарції Микола Клочко. Задля досягнення поставлених завдань і виконання державного оборонного замовлення сторони посилять кооперацію науково-технічного та виробничого потенціалу у сфері імпортозаміщення комплектуючих для вітчизняного ВПК на заміну російським.

«Всі ці дії нададуть можливість не тільки підвищення конкурентоспроможності вітчизняної продукції, а ще й допоможуть вирішити соціально-економічні проблеми: збереження трудового потенціалу області, створення нових робочих місць, підвищення рівня заробітної плати», – прокоментував Володимир Кострицький.

Доповненням до Меморандуму, за його словами є привезений каталог із номенклатурою виробів, які сьогодні потрібні для розвитку військово-промислового комплексу України.

Таке співробітництво дозволяє також долучати до оборонного замовлення й інших представників машинобудівної індустрії Сумщини, які виробляють продукцію, затребувану в оборонно-промисловій галузі, переконаний очільник області.

Перед підписанням Меморандуму Микола Клочко разом з представниками «Укроборонпрому» відвідали Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон», ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» та ознайомилися з потенціалом наших флагманів. Під час зустрічей з керівниками промпідприємств було обговорено спільні дії щодо імпортозаміщення чи диверсифікації закупівель для забезпечення Збройних Сил України спеціальною технікою та іншими товарами.

Нагадаємо, Конотопський завод «Авіакон» отримав сертифікат відповідності стандартам НАТО.