Машинобудівники Сумщини проведуть міні-форум з інвесторами

Тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Олександр Марченко зустрівся з представниками Республіки Македонія.

На Сумщину з діловим візитом завітали Директор Департаменту країн Євразії, Америки, Африки, Ближнього Сходу, Азії та Тихоокеанського регіону МЗС Республіки Македонія пан Ненад Колев та Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Македонія в Україні пан Столе Змейкоскі.

За словами Ненада Колева, метою візиту є укріплення вже існуючих економічних зв’язків між Македонією та Сумською областю та пошук нових точок співробітництва. «Між нашими двома державами склалися гарні політичні відносини, що сприяє розвитку співпраці. Ми хочемо презентувати умови інвестування в Македонії, енергетичні проекти. Натомість із задоволенням чекаємо на приїзд делегації Сумщини у відповідь», – прокоментував він.

Як наголосив Олександр Марченко, тематика для співпраці досить широка – від сільського господарства до машинобудування. Адже високотехнологічне виробництво на Сумщині здатне задовольнити найвищі запити. «Взаємовигідною є співпраця у промисловій сфері. Позитивно, що ми маємо не лише предмет співпраці, а також і механізми її реалізації. Так, невдовзі ми плануємо активно залучати потенційних інвесторів до партнерства на території індустріальних парків «Свема» і «Тростянець» та створювати спільні підприємства або підприємства з іноземними інвестиціями, в тому числі і за участю Республіки Македонія», – зазначив тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації.

Для зручності та більшої ефективності зарубіжні гості зустрінуться із представниками ділових кіл області та проведуть міні-форум із п’ятьма підприємствами машинобудівної промисловості, де сторони шукатимуть варіанти для подальшого взаєморозвитку бізнесу.