МВФ стурбований, що Кабмін ще не підвищив тарифи на газ

Міжнародний валютний фонд стурбований відсутністю рішення Кабінету міністрів про підвищення тарифів на природний газ для населення з 1 квітня.

Про це постійний представник МВФ в Україні Жером Ваше повідомив“Українським новинам”.

“Затримка, яку ми бачимо, є предметом занепокоєння”, – сказав він.

Ваше зазначив, що для МВФ важливо дотримання Україною підписаного раніше меморандуму про співпрацю, який передбачає доведення цін на газ для населення до ринкового рівня.

Як повідомлялося, міністр соціальної політики Павло Розенко заявив про відсутність рішення Кабінету міністрів про підвищення тарифів на газ для населення з 1 квітня.

Раніше прем’єр-міністр Арсеній Яценюк повідомив, що наступний етап підвищення енерготарифів в Україні для населення відбудеться 1 квітня.

Сайт СТС опублікував цю всеукраїнську новину сайту Економічна правда, бо підвищення тарифів, на якому наполягає МВФ, торкнеться кожного жителя Сумської області без виключення. Що ж, ось так вчиняють з народом України “справжні друзі”, бажаючи лише добра. Наша влада поки що не пішла не черговий ривок цін на газ, однак західні партнери створять всі умови, щоб тарифне ярмо затяглося на українцях ще тугіше.