На Лебединщині бюджетні заклади переводять на альтернативні види палива

20160323-leb01

Голова Лебединської районної ради Василь Калита відвідав Василівську сільську раду для з’ясування питань переведення бюджетних закладів на альтернативні види палива. Він побував у Василівській сільській амбулаторії загальної практики сімейної медицини, де нещодавно встановили твердопаливний котел.

Тепер у приміщенні лікарні – тепло і комфортно, до дого ж – значна економія газу і бюджетних коштів. Для додаткової економії планується заміна старих вікон на сучасні пластикові склопакети. Усі витрати, пов’язані з впровадженням енергозберігаючих технологій, бере на себе сільська рада. Вартість робіт з модернізації системи опалення склала 114 тис. грн.

Представники районної влади побували і в дитячому садочку «Дзвіночок». Там наразі проводяться монтажні роботи з реконструкції системи опалення в рамках Програми ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ». Для збільшення економії енергоресурсів тут встановлюється піролізний котел, ККД якого може сягати до 92%. Це дозволяє суттєво зменшити витрати паливних ресурсів.