На розвиток індустріальних парків «Тростянець» та «Шостка» держава спрямує 7 млн грн

На розвиток інфраструктури індустріальних парків «Тростянець» та «Шостка» з Державного фонду регіонального розвитку передбачено близько 7 мільйонів гривень.

«Це не такі великі кошти, але вони створюють колосальні можливості у майбутньому. Малою ціною можна отримати великий результат, адже інвестор зможе вільно зайти і починати виробництво», – зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Марченко.

Як додав директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Олександр Сітак, Сумщина довела на комісії в Києві, що вкладати кошти в індустріальні парки важливо для розвитку регіону та економічної активності. Тому проекти, які передбачають проведення комунікацій, було включено до переліку об’єктів, які фінансуватимуться за рахунок Державного фонду регіонального розвитку.

Презентація індустріальних парків «Тростянець» та «Шостка» відбудеться у рамках Міжнародного бізнес-форуму «Відчиняємо ворота в Європу», який пройде 26 травня в Сумах у виставковому комплексі «Іллінський».