На Сумщині оголосили тендери на добудову психоневрологічного диспансеру і реконструкцію гаража для санавтівок

Аукцион года проводит антикварно-аукционный дом "Гелос". На аукцион выставлено собственноручное письмо главнокомандующего французской армией в Италии дивизионного генерала Наполеона Бонапарта к своей супруге Жозефине из Милана в Париж.

Комітет з конкурсних торгів управління капітального будівництва Сумської ОДА оголосив проведення процедури закупівлі робіт на двох об’єктах.

Тендери стосуються реконструкції гаража на 26 санітарних автомобілів Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф на загальну суму 9 790 674 гривень, а також добудови обласного психоневрологічного диспансеру в Сумах (ІІ черга, з корегуванням проектно-кошторисної документації). Очікувана вартість пускового комплексу № 2 становить  2 322 179 гривень.

Закупівля робіт за даними об’єктами здійснюватиметься за процедурою відкритих торгів. Оголошення про проведення закупівель розміщено на офіційному загальнодержавному веб-порталі державних закупівель (www.tender.me.gov.ua). Розкриття пропозицій конкурсних торгів відбудеться 6 травня та 10 травня відповідно.