На Сумщині вдвічі збільшили виробництво фармацевтичних препаратів

За даними Головного управління статистики у Сумській області, у січні-березні 2016 року порівняно з аналогічним періодом 2015-го індекс промислової продукції становив 90%, у т. ч. у добувній промисловості та розробленні кар’єрів – 87%, переробній – 85,4%. Поряд із цим у постачанні та розподіленні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря приріст промислової продукції склав 16,1%.

У переробній промисловості збільшили випуск продукції підприємства з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 55,4%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 51,8%), з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 47,6%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 29,9%).

Водночас, не досягнуто рівня відповідного періоду минулого року у випуску продукції на підприємствах машинобудування на 16,9%, з виготовлення харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів – на 17,7%, з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції – на 54,8%.