Обережно: У Сумах можна заразитися вірусом від Приватбанку

ПриватБанк попереджає сумчан про новий вид шахрайства – розсилку електронних листів з комп’ютерним вірусом.

Як повідомляє прес-служба банку в Сумській області, останнім часто громадяни почали отримувати на електронну пошту листи, в яких ідеться про нібито взятий кредит і наявність заборгованості за ним. Також у листах пишуть про судовий розгляд і пропонують ознайомитися з відповідними документами, які додані до тексту листа.

При переході за посиланням чи на вкладення існує висока загроза отримання вірусу на персональний комп’ютер отримувача. Відтак представники банку радять не відкривати вкладені документи у випадку отримання такого листа і сповістити про розсилку до найближчого відділення.

“Ні в якому разі не переходьте за посиланнями у листах-вірусах, – застерігає прес-служба ПриватБанку, – зателефонуйте у банк за номером 3700, звертайтесь у найближче відділення та проясніть ситуацію. Останнім часом листи отримали навіть громадяни, які не мають жодного відкритого рахунку в банку. Вони надходять від імені різних українських банків, занепокоєні користувачі переходять за посиланням та отримують вірус на свій комп’ютер”.