Охтирську міськраду викрили в порушенні тендерного законодавства при закупівлі сиру

Державна фінансова інспекція в Сумській області повідомила про виявлення порушень, допущених комітетом з конкурсних торгів Відділу освіти Охтирської міської ради під час закупівлі сиру.

Після проведення перевірок документації конкурсних торгів було встановлено, що в торгах брали участь одне підприємство і три приватних підприємця, а саме: ФОП Палій Дмитро Олександрович, ФОП Жовба Валентина Іванівна, ФОП Новіков Дмитро Вікторович і ТОВ «Мастерпродукт 2005». Найбільш економічно вигідну пропозицію ФОП Палія Дмитра Олександровича було відхилено в зв’язку з відсутністю довідки про включення істотних умов, які будуть включені до договору про закупівлю і листи-згоди на умови закупівлі. Однак ревізорами Держфінінспекції в документах, наданих учасником, такі папери були знайдені.

Начальник Держфінінспекції в Сумській області Наталія Шевченко повідомила, що документація конкурсних торгів також не відповідала вимогам чинного законодавства. У зв’язку з цим, а також вищевикладеним, Відділу освіти Охтирської міської ради рекомендовано враховувати висновки перевірки, дотримуватися чинного законодавства, а також притягнути до відповідальності винних осіб. Про порушення також поінформовано Охтирську місцеву прокуратуру.

Джерело verhovenstvo.com