Оточення Фірташа за 111 мільйонів продало «Сумихімпрому» вапно за торішньою ціною

ПАТ «Сумихімпром» 28 квітня за результатами тендеру замовило ТОВ «Титан України» вапно за 110,59 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Поставлять 48 тис тонн негашеного вапна другого сорту (активний СаО+МgO не менше 80%, активний MgO не більше 3%, час гасіння не більше 5 хв., крупність куска менше 10 мм – 15%, більше 60 мм – 10%).

Як і минулого року, ціна за тонну становить 2 304 грн.

У січні ТОВ «ДТЕК Східенерго» купило негашене вапно з таким умістом активної речовини і часом гасіння 12 хв. по 1 750-2 600 грн./т. залежно від місця доставки.

Нині єдиним конкурентом було ТОВ «ТД Укрспецфлюси» з ціною 2 520 грн./т.

Фірма «Титан України» раніше була записана на Миколу Миколайовича Михайлова. Особа з такими ПІБ відома як помічник нардепа від «Опозиційного блоку» Олександра Нечаєва, який був головою правління ЗАТ «Кримський Титан» Дмитра Фірташа.

Зараз «Титан України» оформлено на кіпрську компанію «Фебрі Трейдінг Лімітед», а директором є Петро Олександрович Дишловий. Людина з такими ПІБ свого часу керувала ТОВ «Гідромеханіка Лтд» Максима Козиренка.

Дніпропетровську фірму «ТД Укрспецфлюси», що не вигравала торгів, створили наприкінці 2015 року Сергій Якубич і Тімур Бердиєв.

Останній володіє ТОВ «ТД «Укрднепротрейд», яке раніше належало Олександру Кисельову і Дмитру Чурілову – власникам ТОВ «Укрспецизвесть».

Номер телефону фірми-конкурента +380562361757 співпадає з номером ТОВ «Укрспецизвесть-Переробка» Кисельова і Чурілова.

Нагадаємо, у квітні «Сумихімпром» замовив «Титан України» фосфориту на 943,00 млн грн. Тоді конкурентом теж була лише фірма «ТД Укрспецфлюси».

Джерело: http://nashigroshi.org/