ПАТ “Сумиобленерго” уклало угоду на 37 млн грн із фірмою актора

ПАТ «Сумиобленерго» 7 квітня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Техойл Рітейл» про закупівлю палива на 37,41 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

На 2016-2017 років замовили 1,76 млн л бензину А-92, 175 тис л бензину А-95 та 321 тис л дизельного палива за скретч-картами.

Всупереч вимогам Мінекономрозвитку, ціни на окремі види палива не оприлюднили.

Фірма «Техойл Рітейл» зі статутним капіталом 1 тис грн. була створена в січні 2015 року і належить Артему Івушкіну. У 2013 році він розміщував про себе інформацію на сайті з базою артистів, брав участь у зйомках фільму «Жіночій лікар».

Директором є Аделіна Камінська. На 2013 рік вона працювала юристом у ТОВ «Техойл» Віталія Пащенка, яке розміщується за адресою реєстрації «Техойл рітейл» по вул. Ярославів Вал, 5-в у Києві.

У торгах також брали участь ТОВ «Торговий дім «Авіас» із групи «Приват» Ігоря Коломойського і ТОВ «Стоун Інтергруп».

Засновником останньої фірми зі статутним капіталом 1 тис грн. значиться Наталія Анцибор. Її директор Сергій Глущевський раніше керував сумською філією ТОВ «НК Альфа-Нафта», яке з минулого року знаходиться у стані санації. Мережа заправок «Альфа-Нафта» підконтрольна групі Коломойського та Геннадія Боголюбова.

Нагадаємо, у вересні в інтерв’ю «Українській правді» Костянтин Григоришин визнав, що його партнером у обленерго Сум, Полтави та Чернігова 50х50 є Коломойський.

Джерело: http://nashigroshi.org/