Після мітингу чорнобильців обласні депутати готові виділити 500 тис. грн на ремонт рентген-кабінету

Після сьогоднішної акції протесту чорнобильців  терміново зібралася постійна депутатська комісія обласної ради з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства.

Враховуючи висновки робочої групи, народні обранці запропонували зменшити витрати на ремонт рентген-кабінету до 500 тисяч грн. Чорнобильці ж наполягають на виділенні 1 мільйону грн.

За словами голови  бюджетної комісії Олени Сердюк, вона особисто виїжджала до Сумського обласного диспансеру радіаційного захисту населення, де планується встановити сучасний рентген-апарат.  Вивчивши, на які цілі підуть кошти, вона помітила, що в проект були закладені найдорожчі матеріали, меблі та певні види робіт, без яких можна обійтися.

Проте ліквідатори аварії на ЧАЕС, які прийшли під стіни обласної ради, мають іншу думку. Своє бачення проблеми і прохання вони виклали у листі-зверненні, який передали голові обласної ради Семену Салатенку.