Платники Сумщини сплатили більше 1 мільярда податків

Як повідомляє прес-служба головного управління Державної фіскальної служби, збір податків і зборів до Державного бюджету за січень-лютий 2016 року склав 596,7 млн. грн., що більше збору за відповідний період минулого року на 286,8 млн. грн., або в 2 рази.

Податку на прибуток забезпечено 15,2 млн. грн., податку на додану вартість 100,6 млн. грн., рентної плати за користування надрами надійшло 340,7 млн. грн., податку на доходи фізичних осіб забезпечено 113 млн. грн.

Олексій Мазуренко, в.о. начальника ГУ ДФС у Сумській області, відзначив приріст надходжень ПДВ; військовому збору; податку на доходи з фізичних осіб; рентних платежів; екологічному податку; частині чистого прибутку (доходу) господарських організацій (державних унітарних підприємств та їх об»єднань), що вилучається до державного бюджету відповідно до закону, коштів від реалізації скарбів, майна, знахідок, а також цінностей, власники яких невідомі.

До місцевих бюджетів за січень – лютий 2016 року надходження склали 435,2 млн. грн., що більше збору за відповідний період минулого року на 140,3 млн. грн., або на 47,6 %.