Податкова міліція добилася повернення до бюджету Сум 700 тис. грн

Слідче управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Сумській області вивчає кримінальне провадження щодо службових осіб одного з сумських підприємств, яке здійснює діяльність у сфері будівництва та оптової торгівлі.

У ході досудового розслідування під процесуальним керівництвом обласної прокуратури доведено, що посадовці  з метою ухилення від сплати податків відображали по бухгалтерському та податковому обліках власного підприємства проведення ремонтно-будівельних робіт субпідрядниками, які не мали відповідних трудових та матеріальних ресурсів для виконання таких робіт та мали ознаки фіктивних.

На підставі здобутих під час досудового розслідування доказів фахівцями ДПІ у м.Сумах проведено документальну перевірку, за наслідками якої встановлено точну суму податків, несплачених підприємством до бюджету унаслідок протизаконних оборудок, а також нараховано фінансові санкції.

Заходами, вжитими працівниками ДФС області, збитки завдані бюджету, а також фінансові санкції, – на загальну суму понад 700 тис.грн. – відшкодовано до бюджету повністю.