Щоб зекономити менше 5 млн кубів газу, губернатор Клочко витратить більше 66 млн грн

На засіданні колегії облдержадміністрації Микола Клочко поставив основні завдання комунальникам при підготовці до нового опалювального періоду.

«Наголошую на забезпеченні належного технічного стану мереж та споруд, раціональному використанні природних ресурсів та переходу на альтернативні види палива, технічному переоснащенні підприємств за рахунок державно-приватного партнерства, прийнятті місцевих програм з відшкодування частини відсотків за кредитами, отриманими на впровадження енергозберігаючих заходів», – акцентував очільник Сумщини.

Начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Олексій Макарюк зазначив, що не зважаючи на складний фінансовий стан галузі ЖКГ, при підготовці до нового опалювального періоду в області на капремонт житлового фонду заплановано спрямувати 49,5 мільйона гривень і комплексно підготувати 4527 житлових будинків, здійснити ремонт 1202 покрівлі, 655 опалювальних систем, 255 систем гарячого та 600 систем холодного водопостачання.

На заходи з енергозбереження передбачається використати 66,2 мільйона гривень, зокрема на встановлення 4 енергоефективних газових, 56 твердопаливних котлів, проведення термомодернізації 17 закладів бюджетної сфери. Очікувана економія природного газу від цього складе 4,8 мільйона кубічних метрів.