Сумам подарували 850 енергоефективних ламп для вулиць

Для модернізації системи вуличного освітлення Суми отримали 850 енергоефективних ламп. Сертифікат на передачу цих приладів місту сьогодні, 27 липня, на сесії міської ради очільнику обласного центру Олександру Лисенку вручила заступник директора Програми розвитку ООН Блерта Чела.

Візит делегації ПРООН розпочався із офіційної зустрічі із представниками міської влади. Мер Сум зазначив, що з 1993 року ПРООН надає допомогу Уряду України у розробці рішень для здійснення переходу від планової до ринкової економіки та розвитку демократичної системи. Нині цю програму починають впроваджувати і в Сумах.

Блерта Чела наголосила, що ПРООН співпрацює з усіма верствами суспільства та на всіх рівнях допомагає втілювати в життя новітні технології і підходи до облаштування життя. “Глобальною проблемою нині залишається енергоефективність. Саме відходи від споживання енергії найбільше забруднюють атмосферу, що створює загрозу світового масштабу, як для сьогодення, так і для майбутніх поколінь. Україна – одна із найменш енергоефективних країн світу. Однак вирішення цих проблем має починатися із невеликих локацій, із кожного з нас. Місто Суми – лідирує в цій галузі та слугує взірцем для інших України», – підкреслила Блерта Чела.