Сумське НВО хоче зайти на європейський ринок через Польщу

ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» виготовить для нафтопереробної компанії Grupa LOTOS S.A. (Польща) ємність для зберігання конденсату.

Згідно з умовами контракту, устаткування необхідно спроектувати, виготовити і відвантажити наприкінці літа поточного року. Воно буде застосоване на Гданьському нафтопереробному заводі, де запланований ремонт виробничих потужностей.

«Уже кілька років поспіль Сумське НВО цілеспрямовано займається пошуком альтернативних ринків збуту. Крім нових регіонів Азії, Африки, Південної Америки, ми робимо велику ставку на країни Євросоюзу, перш за все, Польщу. За цей час проведена маса презентацій і переговорів. Часто бували з ознайомлювальними візитами на підприємстві й делегації з сусідньої європейської країни. Їх абсолютно влаштували, а часом навіть приємно здивували наукові та виробничі потужності об’єднання. Проте на шляху до початку співпраці стояла відсутність нашої референції в ЄС», –  пояснює начальник бюро управління з зовнішньоекономічної діяльності СНВО Олександр Татарінов.

Відтак підписаний договір – свого роду прорив у налагодженні бізнес-зв’язків із Польщею. «У даному випадку не особливо важливі обсяги і вартість замовлення. Для нас це, в першу чергу, шанс показати новим партнерам свої можливості і на етапі проектування, і на етапі виробництва. Ми щиро сподіваємося, що даний проект стане для ПАТ «Сумське НВО» перепусткою на європейський ринок, де підприємство бере участь вже в цілій низці тендерів», – додає Олександр Татарінов.