СУМСЬКІ ДЕПУТАТИ ВІДМОВИЛИ У ПОДАТКОВІЙ ЗНИЖЦІ “СУМИХІМПРОМУ”

Сьогодні, 27 квітня, під час сесії Сумської міськради депутатський корпус уніс зміни до рішення «Про встановлення плати за землю на території міста Суми». При цьому він позбавив знижки ПАТ «Сумихімпром».
У проекті говориться про надання пільги з оплати земельного податку в розмірі 30%. Як тільки ця умова була озвучена, у народних обранців з’явилися питання. Так, Володимир Чепик («За Україну!») заявив, що гроші все одно йдуть у кишені олігархів, тому треба виключити зі списку пільговиків ПАТ «Сумихімпром» (дану пропозиція зробила профільна комісія).

За словами Світлани Липової, на сьогоднішній день підприємство є одним із найбільших з виплати податків до міського бюджету, причому платить вчасно. Вона заявила, що необхідно підтримати «Сумихімпром» і надати йому пільгу. Подібну думку висловив і міський голова.

Однак думки депутатів розійшлися. Андрій Крамченко («За Україну!») не побачив мотивації для надання знижки, а Ірина Рибальченко («Об’єднання САМОПОМІЧ») попросила надавати підтримку підприємствам на рівних умовах і виступила за надання пільги. У результаті 31 голосом депутати відмовили «Сумихімпрому» в знижці.

На сьогоднішній день на підприємстві працює близько 4 600 осіб. На думку мера Сум, після прийняття рішення депутатами можливі проблеми. «На« Хімпромі» можете не з’являтися, це точно», – порадив він народним обранцям.

Джерело: topgorod.com