Сумські електроди стали бестселером на американському торговому майданчику

Дочірнє підприємство ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» – ТОВ «Суми-Електрод» – відправило майже 17 тонн своєї продукції в Сполучені Штати Америки. Це вже друга партія, яку електродщики поставляють на заокеанський континент.

За інформацією начальника комерційного відділу ТОВ «Суми-Електрод» Тетяни Олійникової, перший «транш» об’ємом близько 20 тонн було відвантажено ще в жовтні минулого року. Але реалізація продукції почалася на мережевому торговому майданчику Amazon тільки в лютому.

«Безумовно, ми хвилювалися, чи оцінять американці наші електроди, адже це споживачі вимогливі – вони звикли до всього кращого. Ми знаємо, що це прекрасні зразки, але і конкуренція в США відповідна. Однак, як з’ясувалося, побоювання було безпідставним. Крім того, що продажі пройшли з великим успіхом, наш SF7018 навіть став бестселером майданчика Amazon», – повідомляє Тетяна Олійникова.

Не змусило себе довго чекати і наступне замовлення від американців. Цього разу їх зацікавили вже згадувані вище зварювальні матеріали марки SF7018, а також чергова новинка сумських електродщиків – целюлозні електроди SF6011. Передбачена угодою партія вже вирушила в далеку дорогу. Вага вантажу становить майже 17 тонн.

Довідково: Amazon.com – другий за величиною у світі після Alibaba онлайн-гігант. До 2014 року був відомий як великий торговий b2c-портал. Замовлення комерційних і промислових виробів на Amazon у 2014 році відповідали сумі близько $800 млн – $1 млрд.

Джерело: slavpeople.com