Сумський чиновник підписав премію своєму зятю

деньги
Співробітниками управління захисту економіки в Сумській області ДЗЕ Нацполіції України виявлено факт корупційного правопорушення в одному з комунальних підприємств Сумської міської ради.

Йдеться про те, що керівник комунального підприємства в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції” не повідомив безпосереднього керівника про наявність у нього реального конфлікту інтересів при встановленні надбавок своєму зятю.

Пізніше підтвердилася інформація, що йдеться саме про керівника КП «Шляхрембуд» Олександра Вегеру зять якого дійсно працює на підприємстві.

У коментарі СТС Вегера заявив, що його родич перебуває у підпорядкуванні головного інженера і премію було підписано саме після його клопотання.

– Я не вбачаю у цьому порушення. Справа піде до суду, і вже там буде винесене остаточне рішення, – резюмував Олександр Вегера.

Додатково, щодо цього ж директора 29 липня 2016 року керівником Роменської місцевої прокуратури складено і направлено до суду ще два протоколи за працевлаштування і виплату стимулюючих доплат близьким особам, повідомляє прес-служба прокуратури області.