Туристи поповнили бюджет Сум на 56 тисяч гривень

Туристичний сезон ще не розпочався, а до бюджету нашого міста вже надійшло майже 56 тисяч гривень туристичного збору.  Як повідомляє прес-служба ДПІ у м.Суми, зазначена сума перевищує показник минулого року на 17,3 тисячі гривень, тобто – на 45,1%.

В Державній податковій інспекції у м. Сумах інформують, що платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення про встановлення туристичного збору, та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов’язанням залишити місце перебування в зазначений строк.

Податковими агентами зі сплати туристичного збору виступають як приватні підприємці, так і підприємства.  До переліку останніх відносяться адміністрації готелів, кемпінгів, мотелів, гуртожитків для приїжджих та інші заклади готельного типу, санаторно-курортні заклади; квартирно-посередницькі організації; інші юридичні та фізичні особи, визначені законодавством.