У 2016 році влада Сумщини обіцяє “закатати” в дороги більше 150 млн грн

Про це під час прес-конференції щодо стану і перспектив ремонту автодоріг у Сумській області повідомив перший заступник голови Сумської ОДА Олександр Марченко.

Він окреслив стратегічні напрямки ремонту дорожньої інфраструктури та ряд ключових проектів. Серед пріоритетних назвав обласну ділянку траси “Київ – Суми – Юнаківка”, полтавський та харківський напрямки, а також мостові переходи. Зокрема, на обласну частину дороги “Суми – Полтава” планується спрямувати 32 мільйони гривень.

Як зазначив начальник Служби автомобільних доріг у Сумській області Іван Романюк, наразі погоджено обсяг видатків на середній і поточний ремонт, він становить 64 мільйони гривень. Орієнтовна сума, передбачена на експлуатаційне утримання, – 88 мільйони гривень.

«Звичайно потреба у коштах на дорожню інфраструктуру вимірюється у мільярдах гривень. Виділене фінансування не перекриває потреби, але це гарний початок. На перспективу ми поступово підходимо до необхідності децентралізації служби доріг разом із фінансуванням, яке виділяється на державному рівні. Бо ніхто не знає краще, ніж на місцях пріоритетність і першочерговість проведення робіт», – переконаний Олександр Марченко.