У Краснопіллі провели перший у 2016 році земельний аукціон

У Краснопіллі відбувся перший у 2016 році аукціон з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території району, повідомляє сайт Краснопільської РДА.

Організатором торгів – Головним управлінням Держгеокадастру у Сумській області загалом на аукціон було виставлено 18 земельних ділянок на площу  290,7 га земель сільськогосподарського призначення державної власності, в тому числі 155,2 га ріллі.

На земельних торгах, які тривали понад 6 годин, було продано право оренди 17 земельних ділянок загальною площею 283 га.

У результаті товаровиробники отримали в оренду на 7 років землі сільськогосподарського призначення державної власності, а бюджети сільських рад щорічно будуть отримувати 667 тис. гривень орендної плати.

“Проведення земельних аукціонів є відкритим та прозорим способом надання земельних ділянок. Впровадження конкурентних способів продажу земельних ділянок або прав на них має безперечні переваги для територіальних громад, оскільки успішно проведені земельні торги є ефективним засобом істотного збільшення надходжень до місцевих бюджетів” – зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Хрупа.