У Лебедині взялися за “прозорий” ремонт доріг

3453

У Лебедині невдовзі проведуть ремонт доріг. Розпочати роботи планується із центра міста. Першими на черзі стоять вулиці Героїв Майдану та Тараса Шевченка, на ремонт яких заплановано 344 тис. грн. У місті вже побували представники підрядної організації, що визначили попередні обсяги робіт. Самі ж роботи планується розпочати після виготовлення проектно-кошторисної документації та встановлення відповідних погодних умов, повідомляють у Лебединській міськраді.

У планах управління ЖКГ відремонтувати вулиці: Сумська, Будильська, Пушкіна, Кобижча, Русіянова, Першогвардійська, Вокзальна, Карпова, Гудимівська, Новопостроєна, Гастелло, а також пл. Волі та Соборної площі (колишня Інтернаціональна). Відповідні зміни до міського кошторису будуть запропоновані депутатам вже найближчої сесії міської ради.

Як відзначають у самому управління ЖКГ, виконання ремонтних робіт буде максимально прозорим. Кожен житель міста матиме змогу дізнатися про вартість асфальту, обсяг самих робіт, а також підрядників, що його виконували. Відповідна інформація буде доступною на сайті міської ради. Лебединська громада матиме змогу дати не лише оцінку виконаним роботам, а й контролювати їх якість та безпосереднє виконання.

Щодо недоліків минулорічного ремонту доріг в Лебедині, то фірми-підрядники будуть ліквідовувати їх за власний кошт, на цьому наголосив міський голова Олександр Бакликов.