У ОХТИРЦІ МІСЦЕВІ “АКТИВІСТИ” ЗІРВАЛИ БУДІВНИЦТВО СУЧАСНОГО ЗАВОДУ ЗА 250 МІЛЬЙОНІВ

Керівник ВАТ «Охтирська молочна промислова компанія «Славія» В’ячеслав Пелих повідомив, що через провокації «так званих активістів» вимушений був прийняти рішення про припинення будівництва молокозаводу в Охтирці.

«Близько тисячі людей не отримають роботу, наша економіка втратить чверть мільярда інвестицій, а бюджет міста і держави не дорахується мільйонів податків, які так необхідні у цей складний для усіх нас час», – написав бізнесмен на своїй сторінці у Фейсбук.

Пелих зазначив, що, розпочавши дискредитацію його особисто і його бізнесу, «активісти»  поставили під загрозу існування тисячі родин. Адже новий завод приносив би дохід не тільки працівникам «Славії», а й дрібним підприємцям, з якими співпрацювала компанія, а також вчителям та лікарям, робота яких фінансується за рахунок податків.

«В мене тільки одне питання: на кого ви працюєте? На наших ворогів, чи може, на моїх конкурентів? А ви знаєте, що значну долю в молочному бізнесі контролюють російські компанії? Ви розумієте, що від ваших дій виграють саме вони?», –  звернувся керівник компанії до тих, хто зірвав дороговартісне будівництво.

Поряд із тим, бізнесмен все ж сподівається на краще: “Мені справді не хочеться в це вірити… І як би там не було, прошу сьогодні об’єднатися і разом подолати цю скруту. Упевнений, що тільки в країні з потужною економікою, можливе нормальне гідне життя!”

Варто також додати, що не так давно в Інтернеті з’явилася інформація про те, що замість будівництва молочного комбінату на базі колишнього заводу «Нафтопроммаш» хочуть відкрити потужний цех по переробці токсичних нафтових відходів, для чого і потрібно було зупинити плани охтирських молочарів.