У Сумах мешкають сумлінні платники податків

За інформацією Державної податкової інспекції у м. Сумах, за чотири місяці 2018 року платники Сум, Сумського, Білопільського та Краснопільського районів до Зведеного бюджету направили 1 мільярд 319 мільйонів гривень податків, зборів та інших податкових платежів. Якщо порівняти з аналогічним періодом минулого року, то сума надходжень збільшилася на 323 мільйони гривень, або на 32,5%. При цьому державний бюджет отримав 564 мільйона гривень, а місцевий – 755 мільйонів. 

    «Спрощенці» – представники малого та середнього бізнесу – перерахували до бюджету понад 90 мільйонів гривень. Сума цьогорічних надходжень перевищила показник аналогічного періоду минулого року на 16 мільйонів (на 22%).

    На підтримку обороноздатності країни платники, які обслуговуються в інспекції, сплатили 49 мільйонів гривень військового збору. За аналогічний період минулого року було сплачено 37 мільйонів. Сума цьогорічних надходжень перевишіла показник аналогічного періоду минулого року на 12 мільйонів (тобто на 34%).

    На соціальні гарантії та соціальний захист населення направлено 621 мільйон гривень єдиного внеску. Сума сплати на 142 мільйона гривень перевищила показник аналогічного періоду минулого року (на 30%).