Разом із ЖЕКами тарифи в обласному центрі підняли сміттєвики

a-musson

Під час засідання виконавчого комітету Сумської міської ради 6 квітня було ухвалено нові тарифи ТОВ «А-МУССОН». Дане питання на розгляд виконкому виносилося тричі, але щоразу члени «міського уряду» та громадські активісти вказували розробникам на невідповідності у розрахунках.

Враховуючи зауваження сумчан, при доопрацюванні раніше опублікованого тарифу (завдяки подальшій мінімізації витрат по складових) була розрахована нова вартість послуг, менша за попередню, запевняють у мерії.

Відтепер для населення багатоквартирних житлових будинків вартість вивезення твердих побутових відходів становитиме 9,13 грн на 1 люд/міс.; для мешканців приватного сектору – 6,26 грн на 1 люд/міс.; для бюджетних організацій – 48,76 грн за 1 куб. м; інші споживачі сплачуватимуть – 65,30 грн за 1 куб. м.

Окрім того, виконавчий комітет зобов’язав ТОВ «А-МУССОН» по закінченню договору комунального замовлення в місячний термін передати відповідні майданчики територіальній громаді міста Суми. А з метою подальшої оптимізації тарифу підприємству було рекомендовано до 1 вересня поточного року запровадити роздільний збір та сортування твердих побутових відходів.

Нагадаємо, сьогодні ж, на засіданні виконкому було прийняте рішення про нові тарифи, за якими працюватимуть сумські ЖЕКи.