У Сумах запрацював “Євробазар”

Вихідними на території Центрального ринку запрацював сучасний 4-поверховий центр “Євробазар” загальною площею 24 тис. кв. м.
Протягом трьох років тут велися будівельні роботи. Будівля оснащена підйомними ескаваторами, вантажними та пасажирськими ліфтами, новітньою вентиляційною системою, системами відеоспостереження, пожежогасіння, опалення тощо.

За словами голови правління Сумської облспоживспілки Магомеда Галаєва, такого центру немає ні на жодному ринку в Україні. Він відповідає всім вимогам сучасності. «Євробазар», вважає він, вигідний для ведення бізнесу адже розташований у центрі, на території змішаного ринку. Галаєв також запевнив, що жоден підприємець не залишився без робочого місця. Усі охочі переїхали до нового центру, ті, хто побажав залишитися на ринку – теж отримали торгівельні місця.

Нині завершують ремонтні роботи другої черги “Євробазару”, яка з’єднана з головним корпусом повітряним переходом. Найближчим часом очікують на її відкриття.

Нагадаємо, у новому центрі підприємці вже встигли зіткнутися з проблемним ліфтом, який іноді застрягає, а назва центру за день до відкриття від вітру тимчасово втратила одну літеру.