У Сумах знову пройшов “тарифний мітинг”

Сьогодні, 18 січня, під стінами міської ради знову зібрались невдоволені сумчани, які проти підвищення комунальних тарифів. Представники мітингувальників обговорювали вирішення питання разом із міським головою.

Багатьох новина про збільшення плати за комунальні послуги стривожила, адже тоді суми в платіжках стануть непідйомними. Тому містяни вийшли на мітинг, щоб покращити ситуацію. Олександр Лисенко, міський голова Сум, запевнив, що рішення прийматимуть у інтересах громади.

“Всі ми зацікавлені в тому, щоб тарифи на житлово-комунальні послуги були якомога нижчі. Зі свого боку, в межах компетенції органу місцевого самоврядування, ми робимо все можливе, аби вплинути на ситуацію. Зараз я можу відповідально заявити, що наша теплопостачальна організація ТОВ «Сумитеплоенерго» цього опалювального сезону тариф на послугу не підвищуватиме”, – сказав він.

Також, під час апаратної наради очільник міста розпорядився створити у Сумах постійну комісію з оцінки тарифів на житлово-комунальні послуги, до складу якої ввійдуть представники громадськості, міські депутати та експерти з питань тарифів. Надалі, комісія слідкуватиме за ситуацією з тарифами, і, в разі підняття цін, виходитиме з пропозиціями врегулювання питання.

А на найближчій сесії Сумської міської ради готується звернення депутатського корпусу до державних органів влади з тим, аби зупинити підняття тарифів на блакитне паливо.