З 7 до 12: у Шостці перевізники вимагають збільшити тарифи

З 1 жовтня вартість проїзду у Шостці зросла на одну гривню- з шести до семи грнивень, але за словами перевізників цього не достатньо через здорожчання газу майже вполовину. Тому вони вийшли страйкувати під Шосткинську міську раду.

За розрахунками перевізників, вартість проїзду у міському транспорті Шостки має становити 12 грн 20 коп.

1d27bed91ddb909b.jpg

Фото: ШосткаNews.City

Щоб зробити одне коло по місту по нинішній вартості, на коротких маршрутах, нам потрібно 3 куби газу, це 112 гривень при тому тарифі, який нам надав міськвиконком 7 гривень. Це потрібно 16 людей тільки на один газ. Ми іноді й 10 людей не набираємо за коло. У мене такий варіант, якщо виконком хоче зробити соціальний проєкт, то нам роблять знижку, а різниця має покриватись з бюджету міста”, – говорить приватний перевізник Григорій Зевако.

Після кількагодинної акції біля міськради перевізники повернулися на маршрути. За словами ж начальниці управління економіки Шосткинської ради Дар’ї Гребенюк питання компенсації необхідно узгоджувати з фінансовим управлінням та соціального захисту населення.

Була зустріч із перевізниками й зі свого боку ми винесемо на розгляд засідання виконавчого комітету Шосткинської міської ради це питання. Остаточне рішення може прийняти тільки цей орган, бо це його повноваження”, – зазначила Дар’я Гребенюк.

Джерело:suspilne.media