Зарплата лісівників області за рік збільшилася на 66%

Підприємства Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства підбили підсумки діяльності у І кварталі. По ряду лісогосподарських показників лісгоспи спрацювали із значним перевиконанням плану.

Так, весняний план з посадки лісу лісгоспи виконали на 119%, відтворили лісів на площі 1083 га, у тому числі створили 11 га нових лісових насаджень. Доповнено лісових культур та захисних насаджень на площі 1556 га (108% до плану), посіяно 1,3 га лісових розсадників, що становить 18% до плану (7,1 га).

Виконано всі планові завдання по рубках, пов’язаних з веденням лісового господарства. Від усіх видів рубок підприємства управління заготовили 181,6  тис. м3 деревини.

Сума реалізації лісопродукції та виробів з неї зросла у порівнянні з відповідним минулорічним періодом на 32% і склала майже 179 млн грн. Усі лісогосподарські підприємства збільшили обсяг реалізованої лісопродукції, найбільші темпи приросту зафіксовані у Свеському, Середино-Будському, Лебединському та Конотопському лісгоспах.

Усі підприємства забезпечили вчасну виплату заробітної плати. Рівень середньомісячної заробітної плати зріс у порівнянні з 2015 роком на 66 % та склав 7100 грн, передає прес-служба Сумського ОУЛМГ.