Зарплатам роменських комунальників можуть позаздрити сумчани?

Під час проведення чергового засідання виконкому Роменскьої міської ради комунальні підприємства прозвітували про результати роботи в 2015 році. Зокрема доповіли й про середні зарплати, які отримують співробітники.

Лідером за рівнем заробітної плати стало роменське БТІ, яке виплачує понад 4,5 тисяч гривень на місяць на працівника. У «Ромнитеплосервіс» платять трохи менше –  понад 4000 гривень на місяць. Трійку «високих зарплат» замикає інший теплопостачальник «Ромникомунтепло» – 3,5 тисяч гривень на місяць на середнього працівника.

Торік найбільше прибутків отримало КП «Ромникомунтепло» – 575 тисяч гривень. Проте це підприємство має несплачений давній борг за спожитий газ у розмірі близько 5 мільйонів гривень, на тлі яких прибуток у десяту частину цього боргу виглядає мляво. Лише за минулий рік підприємство сплатило 1,7 мільйона штрафів НАК «Нафтогазу» за несвоєчасну оплату спожитого блакитного палива. Тобто майже 2 мільйони гривень підприємство викидає на вітер щороку. Оскільки теплопостачання – єдиний вид діяльності для названої установи, доводиться констатувати, що всі ці кошти лягають на плечі споживачам тепла, і мільйонну пеню врешті оплачують самі роменці з власної кишені.

Другим за рівнем прибутків стало «Житло-Експлуатаця», яке заробило 181 тисячу гривень прибутків, обслуговуючи багатоквартирні будинки, а третім став «Ільїнський ярмарок» із 25 тисячами гривень за рік.

Загалом же всі комунальні підприємства Ромнів отримали 45 мільйонів гривень, з яких тільки 500 тисяч стали прибутком. Середній же комунальник, за інформацією міськради, отримує понад 2,5 тисячі гривень на місяць.

Джерело: http://www.novpoglyad.com.ua/