«Вивчаю — не чекаю»: мобільний застосунок допоможе учням 1–4-х класів вчитися за українською програмою

Громадська спілка «Освіторія» та міжнародна організація War Child Holland у партнерстві з Міністерством освіти і науки України розробляють мобільний застосунок «Вивчаю – не чекаю». Він допоможе українським учням молодшої школи вивчати математику та читання за українською навчальною програмою у будь-якій точці світу.

Ще до війни учні та учениці молодшої школи потребували освітніх діджитал-інструментів, які враховували б особливості навчання у їхньому віці. Сьогодні така потреба зберігається, оскільки дистанційне навчання є поширеним через війну в Україні.

Крім того, велика кількість дітей початкової школи опинилася за межами України. За даними МОН, цьогоріч навчальний рік за кордоном розпочали майже півмільйона школярів, з-поміж яких і учні 1-4 класів.

У відповідь на освітні виклики воєнного часу громадська спілка «Освіторія» та міжнародна організація War Child Holland у партнерстві з Міністерством освіти і науки України розробляють мобільний застосунок «Вивчаю – не чекаю». З його допомогою учні молодшої школи зможуть вивчати математику та читання за українською навчальною програмою. Презентують застосунок наприкінці вересня.