Застосунок для навчання дітей без світла та інтернету створили українські розробники

Застосунок для смартфонів і планшетів розробили українські винахідники. Він дає змогу навчатися в умовах блекауту.

Про це пише видання dev.ua.

Завдяки функції розумного завантаження навчальний матеріал з усіх предметів кожного дня дистанційно завантажується вчителями прямо в пристрій, а дитина має змогу вже в додатку вчити уроки, навіть без світла та інтернету. А також виконувати домашні завдання в додатку, який автоматично відправить їх на перевірку вчителю одразу ж при відновленні звʼязку з інтернетом.

При цьому в учня залишається доступ до підручників і понад 17 000 інших методичних матеріалів. Дитина в залежності від ситуації може обрати який предмети вчити саме зараз, не привʼязуючись до розкладу, а після кожного пройденого уроку є перевіркові завдання.

Навчання в застосунку школи Unicorn проходить у форматі комп’ютерної гри, замість нудного сидіння в класі або Zoom. Учень стає головним героєм з персональним аватаром — лицарем чи принцесою у казковому онлайн-королівстві. Уроки оформлені в ігровому стилі з візуалізацією кожного предмета.

Це методика класичної освіти в поєднанні із захопливим гейміфікованим підходом, що полягає в розумінні мотивації як рушійної сили в освіті дитини.