У Міносвіти пояснили, як навчатимуться школярі під час відключення світла на “дистанційці”

З початку війни багатьох українських дітей перевели на дистанційне навчання, проте через недавні атаки окупантів виникла нова проблема – відключення електроенергії практично по всіх містах. У Міністерстві освіти пояснили, як школярі навчатимуться далі.

Міністр освіти Сергій Шкарлет в ефірі телемарафону повідомив, що в Україні запровадили систему електронних сервісів, які працюватимуть навіть при відключенні світла.

“Найголовніше – це бажання вчитися, і завжди можна надолужити пропущену тему. І саме цим намагаються оперувати наші педагоги. Крім цього, ми ввели електронні додатки, що дозволяють навіть в умовах відключення світла, в режимі відсутності інтернету працювати з електронними ресурсами”, – зазначив міністр.

Працюватиме Електронна бібліотека, яка на порталі Інституту модернізації змісту освіти містить 1335 підручників усіх назв із 1 по 11 клас. Шкарлет додав, що доступ до своїх ресурсів для всіх українських школярів надають інші компанії.

Видавництво “Ранок” надало відкритий доступ до електронних підручників з усіх предметів для 1 та 5 класу. Компанія EdPro до 31 грудня також відкрила доступ до електронних підручників.

“На нашій платформі Всеукраїнська школа онлайн сьогодні розташовано 2 500 навчальних курсів і до кінця року буде завантажено ще 1 000. Ми ввели єдиний гейміфікований додаток “Вивчаю – не чекаю”, який дозволяє навіть в умовах відсутності Інтернету учням 1-4 класів опановувати освітній контент”, – повідомив Шкарлет.

kyiv.znaj.ua